Geri
İleri
Kapat
2023 ARŞİV

İstanbul Katılım Listesi

104 Kayıt IRC: 46 Gezgin: 46 Sportsboat: 12
Son güncelleme: 26 Ekim 2023 14:50

Baş No

Takım Adı
Tekne Adı

Kaptan Marka Model TCC
TCF
Div Özl. Kat.
100 ARÇELIK
PAPILI
DENIZ FIÇI KER 53 1.297 IRC 0  
91 MSÜ DENİZ HARP OKULU
DHO TİRAMOLA
ACAR KOPARAL MAT1180 1.187 IRC 0 US
90 MSÜ DENİZ HARP OKULU
DHO ARİVA
MURAT YAVUZCAN MAT1180 1.182 IRC 0 US
103 ENKA SAILING TEAM
ENKA CHEESE
LEVENT PEYNİRCİ FARR 40 1.166 IRC 0  
104 POSEIDON SAILING TEAM
POSEIDON - CIN ALI
KEMAL BERK OTUÇ FARR 40 1.165 IRC 0  
105 MESA SAILING TEAM
SHAK SHUKA 3
HASAN UTKU ÇETINER FARR40 1.164 IRC 0  
106 FENERBAHÇE DOĞUŞ YELKEN YAT TAKIMI
FENERBAHÇE-1
BARIŞ KONCAGÜL STIMSON46 - PROTOTYP 1.110 IRC 1  
107 AKPA SAILING TEAM
AKPA CHEMICALS II
GÜNEY KAPTAN J-111 1.091 IRC 1  
108 KOTEX GELECEK IÇIN YELKEN AÇIYORUZ
YOGI BEAR
AHMET MURAT TAN HUMPHREYS 40 1.081 IRC 1 FS US
110 MSI SAILING TEAM AG
ANYTHING GOES
AHMET KÖROĞLU FIRST 40 2.48 FIN6 1.077 IRC 1 FS
111 ANGELS OF CMC HOLDİNG
GAME CHANGER
EREN ÖZDAL ONE TONNER 1.075 IRC 1  
109 AKKIM KIMYA-HEDEF YELKEN
HEDEF YELKEN 40
ENGIN ÖZGEN FIRST 40 2.48 FIN6 1.070 IRC 1  
112 NEOVİSİON SAILING TEAM
MİSTRAL
ÇAĞLAYAN SEVINÇER FARR 30 1.064 IRC 1  
113 LOGO YELKEN TAKIMI
LOGO
ONUR BİLGEN MAT1070 1.056 IRC 1  
114 YILPORT YELKEN TAKIMI
BABY DRACULA
ALI KEMAL TÜFEKCI BENETEAU FIRST 40.7 1.046 IRC 2  
115 MSÜ DENİZ HARP OKULU
DHO ARMA
ŞAHİN KORKMAZ BENETAU 1.040 IRC 2 US
117 KUVEYT TÜRK
KUVEYT TÜRK CHEESE
BORA OLCAV MAT 1010 1.032 IRC 2  
116 LATRO SAILING AG
MATRİX
ORKUN ÖZ MAT 1010 1.032 IRC 2  
118 MEDIAMARKT YELKEN TAKIMI
AGENT
CAN OBUTER MAT1010 1.030 IRC 2  
119 BURGAN BANK - CTD
EXTREM
BARTU ÖZSOY MAT 1010 1.027 IRC 2 FS
121 ADVERPORT SAILING
ADVERPORT
EFE MESE SUN FAST 3300 1.026 IRC 2  
120 PEGASUS HEDEF YELKEN
HEDEF YELKEN 40.7
HÜSEYIN LEVENT ÖZGEN FIRST 40.7 2.40 1.026 IRC 2  
122 COCA COLA İÇECEK - DAS
CARİNA
UMUT EFE ALPKOÇAK A 35 1.025 IRC 2  
123 THESAILDOCTOR / JACQUES PHILIPPE
JACQUES PHILIPPE - INFINITO
SERGEY AVAKOV / BORAN BURCU M.A.T. 1010 1.024 IRC 2  
124 YAPI KREDI
NOX
EVREN KONCAGÜL X-YACHT 1.019 IRC 3  
125 LEXUS SAILING TEAM
LEXUS SAILING TEAM - BE BLUE
BERKCAN ARAT BENETEAU FİRST 35 1.008 IRC 3  
126 ISKO SAILING TEAM
TUANA-1
EMRE ÖZGEN FIRST 35 1.007 IRC 3  
127 CYGNUS SAILING TEAM
CYGNUS
KAAN PARLAS GRAND SOLEIL 40 0.995 IRC 3  
128 ORGANİK KİMYA - CTD
ELECTRON
CENK TEKKAYA BENETEAU FIRST 34.7 0.990 IRC 3  
129 HOTPANTS
ANKA 5
WILLIAM MORRISON J 92 S 1.90 0.984 IRC 3  
130 VBT YAZILIM-KADIN YELKENCİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ALCHERA-ESCAPE SAILING
YUSUF TUNÇ BENETEAU 34.7 0.982 IRC 3 FS
131 TÜPRAŞ
FENERBAHÇE 3
UĞUR ESEN CORBY 29 0.982 IRC 3  
132 FOUR POINTS BY SHERATON- GEMINI YELKEN
GEMINI
BERK GÜRPINAR MAT-10 0.979 IRC 4  
133 HEDEF YELKEN 29-CORBY
CORBY 29
EMIN ÖVÜNÇ ŞENGÜN CORBY 29 1.98 0.978 IRC 4  
134 SAHIBINDEN.COM FLAMENCO
FLAMENCO
METIN EFENDIOĞLU ELON 340 0.977 IRC 4  
135 NTS DANIŞMANLIK FALCON
FALCON
BERK BALTA BENETEAU FIRST 34.7 0.975 IRC 4 FS
136 PAPARA ALTO
ALTO
SERDAR ÖNER ELON 340 0.973 IRC 4  
179 JÜPITER
JÜPITER
TEOMAN KILIÇ BAVARIA41 HOLIDAY 0.973 IRC 4  
138 NISSAN / YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
PUPA
EMRE YILMAZ BENETEAU FIRST 34.7 0.972 IRC 4 US
139 MSÜ DENİZ HARP OKULU
DHO ZIPKIN
MUHAMMET ALİ ŞAHİN BENATEAU 33.7 0.958 IRC 5 US
200 M2-OLIVE FARM
M2
HASAN ÇIPLAK DEHLER DB1 0.952 IRC 5  
140 MSÜ DENİZ HARP OKULU
DHO DENİZ KIZI 17
AYHAN YILMAZ J80 0.951 IRC 5 US
141 JERAPI
JERAPI
ROBERT DE LIEFDE J80 0.949 IRC 5  
142 NIDEC - SETURMARINAS
KUPA KIZI - TEAM ATLANTİS
GÜL ÇELİKEL HALF TONNER 0.940 IRC 5  
97 RADIKA BY GARDA
GARDA
MURAT LOSTAR FIRST 31.7 0.931 IRC 5  
143 HEDEF YELKEN 8
HEDEF YELKEN 8
TAHSİN ERCE EKİM FIRST CLASS 8 1.71 0.915 IRC 5  
191 BLACK BETTY RACING TEAM
BLACK BETTY (LOA:21.5 [F] [K])
VOLKAN KAAN YEMLIHAOĞLU OPEN 70 1.277 GEZGİN A  
145 PAUSE SAILING
PAUSE (LOA:13.66 [F])
SERHAN ONAT BAVARIA CRUISER 41 1.099 GEZGİN A  
146 DRAGONFLY
EMEĞIMSIN (LOA:13.99)
KENAN DELIBALTA BAVARIA 46 1.087 GEZGİN A  
147 MAJESTELERI
GOCA GIZ (LOA:14.95)
EYÜP ZAFER ÇINAR BENETTEAU 50.4 1.081 GEZGİN A  
148 USLU SAILING TEAM
USLU MIMAR (LOA:13.66)
ALP USLUDURAN BENETEAU OCEANIS 41 1.078 GEZGİN A  
149 OTOKOÇ OTOMOTİV
PAFULİ (LOA:12.3 [S] [F])
ENES AY BENETEAU FIRST 40 1.073 GEZGİN A  
71 HASKAP
HASKAP (LOA:13.99)
CAN HICYILMAZ BAVARIA 45 1.072 GEZGİN A  
150 İLK İNŞAAT
S/Y BIZIM DENIZ (LOA:13.72)
SÜLEYMAN ER JEANNAU 45 DS 1.071 GEZGİN A  
151 KECHISAILING
KECHI ZEYNEP (LOA:11.99 [S])
SULEYMAN ER AZURE 40 1.042 GEZGİN A  
152 MAVIERA
MAVIERA (LOA:11.07 [S] [F])
HALUK ŞERBETÇIOĞLU BENETEAU FIRST 35 1.041 GEZGİN A  
154 EMELA
EMELA (LOA:13.45)
NEZIH CANAL FEELING 1.039 GEZGİN A  
67 ABUISLAH TEAM
KUMRU 1 (LOA:13.38)
KEMAL KUMRU JEAN OS 45 1.037 GEZGİN A  
156 TUSAŞ YELKEN TAKIMI - HEDEF YELKEN
ALPİN (LOA:12 [S])
EFE REGAY DUDLEY DİX DİDİ 40 CR 1.032 GEZGİN A  
176 EYÜBOĞLU SCHOOLS SAILING TEAM
MY FIRST (LOA:11.99 [S])
BATUHAN MALKOÇ FIRST 1.031 GEZGİN A  
153 TREX
TREX (LOA:13.15)
ÖMER MERAL BENETEAU OCEANIS 423 1.030 GEZGİN A  
157 SENTEZ
SENTEZ (LOA:11.9)
SERDAR KARA DUFOUR 412 1.023 GEZGİN A  
158 SEA SHARP
SEA SHARP (LOA:11.74)
ERSIN GENCTURK LAGOON 39 - KATAMARAN 1.016 GEZGİN B  
70 PARTNER
PARTNER (LOA:11.98)
SAMİM KARKIN DUFOUR 1.014 GEZGİN B  
160 OBURİKS SAİLİNG TEAM
OBURİKS (LOA:10.69 [S])
M. KUTLU JEANNEAU SUN ODYSSEY 36I 1.001 GEZGİN B  
161 ATP SAILING
MISSY (LOA:11.88)
BARIŞ PÜTÜN JEANNEU 39I 0.998 GEZGİN B  
162 CENTER SAILING
CENTER (LOA:12)
CEM CAVKAYTAR POLIMARINE 0.995 GEZGİN B  
163 BAYSGEZIYOR
BAYS (LOA:10.99)
BERAT POYRAZ BAVARIA 37 0.992 GEZGİN B  
101 DHL SAILING TEAM
AS ONE (LOA:11.87)
HAKAN YEMLIHAOĞLU ONE TONNER 0.991 GEZGİN B  
166 TÜRK HAVA YOLLARI
MODA YELKEN 1 (LOA:9.99 [S] [F])
GÜRAY ZÜNBÜL ELAN 340 0.985 GEZGİN B US
167 ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ
ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ-CENOA (LOA:9.99 [S])
HASRET CAN ÜNEK AZUREE 33 0.984 GEZGİN B US
168 A3 YELKEN TAKIMI
A3 (LOA:10.6 [F])
GÜN ALEV FIRST 35 0.976 GEZGİN C  
169 ACIBADEM PROJE YÖNETİM - CTD
BOOTES (LOA:9.84 [S] [F])
UMUT YALAZ ÖZEL TEKNE 0.973 GEZGİN C  
170 KONTROLMATİK
KONTROLMATİK-CENOA (LOA:11.1)
TARKAN AKDOĞAN BENETEAU OCEANIS 37 0.966 GEZGİN C  
171 MSB İSTANBUL TERSANESİ K.LIĞI
LEVENT (LOA:9.67 [S] [F])
BURAK BİGE ÖZEL YAPIM 0.966 GEZGİN C  
172 ATAK
VOLITAN (LOA:9.95 [S])
ALI TÜRKŞEN   0.960 GEZGİN C  
174 DENİZANALARI
DENİZANALARI (LOA:10.28)
ESRA KAHRAMAN DUFOUR 335 GL 0.956 GEZGİN C FS
173 TEAM SHINE AWAY
SHINE AWAY (LOA:9.25 [S] [F])
TUNAY CAN ELAN 310 0.956 GEZGİN C  
175 DESIGNER’S DREAM YELKEN TAKIMI
DESIGNER’S DREAM (LOA:9.99)
EMRE KUZLU AZUREE 33 0.952 GEZGİN C  
202 OCTOPUS SAILING
LUCE (LOA:9.99 [F])
CAVIT AKSOY ELAN 340 0.945 GEZGİN C  
178 EUREKO SİGORTA
EUREKO SİGORTA - CENOA (LOA:9.99)
EROL MALATYALI AZUREE 33 0.939 GEZGİN D  
177 GILLETTE
GILLETTE-CENOA (LOA:9.99)
UMAR ULAŞ ERKİN AZUREE 33 0.939 GEZGİN D  
165 TUZLU
TUZLU 2 (LOA:9.9)
KADİR SIĞINMIŞ AZUREE33 0.939 GEZGİN D  
137 AMORGOS
AMORGOS (LOA:9.96)
OKAN BARAN JEANNEAU 33I 0.935 GEZGİN D  
155 WINDU
WINDU (LOA:9.65 [F])
BATU GÖKER BENETEAU 0.932 GEZGİN D  
181 FORAMARINE
FORAMARINE HERCAI (LOA:9.45)
ÖZCAN ÖZVERIM JEANNEAU 32I 0.913 GEZGİN D  
182 SALTY DOG SAILING TEAM
BLUE MOON J (LOA:8.3 [F])
COSAN YEGENOGLU BENETEAU FIRST 27.7 0.878 GEZGİN D FS US
159 ATAK
ATIK (LOA:7.65 [S])
FAHRI DUFOUR 1980 0.866 GEZGİN D  
102 SARI 1 SAILING TEAM
SARI 1 (LOA:7.6 [S])
ALI ERDOĞAN BARBAROSSA M 25' 0.864 GEZGİN D  
185 LUNA
LUNA (LOA:7.4 [S])
BARIŞ AYHAN DÖKER JEANNEAU SUN2500 0.855 GEZGİN D  
66 MAYA SAILING TEAM
MAYA (LOA:7.5)
MELIH GÜZEL BRUCE ROBERTS 25 0.827 GEZGİN D  
164 SEMIHA SULTAN SAILING TEAM
SEMIHA SULTAN (LOA:6.35 [K])
CENK OSMAN CAVKAYTAR GOFI 21 0.788 GEZGİN D  
188 CODE-ZERO
CODE-ZERO
BURAK CORA FARR 280 OD 2.000 SB A  
190 QUICK SIGORTA - HSSK
QUICK SIGORTA - HSSK-NIMBUS
SARUHAN ÇINAY J70 2.000 SB A  
192 AKADEMI TURKUAZ
BİANCA
MEHMET ARIF ERDEM REFLEX28 1.000 SB A FS
193 MALTEPE ÜNIVERSITESI YELKEN TAKIMI
BRONZE1
AYBARS ATEŞ ELAN 210 1.000 SB B US
187 NETA YELKEN OKULU
DARKBLUE
SERHAN BALCI SIGMA OD 8 1.000 SB B US
195 GALATASARAY ÜNIVERSITESI YELKENTAKIMI
GALATASARAY ÜNIVERSITESI
ZELAL ÇUPURBAŞ PLATU 25 OD 1.000 SB B US
144 BAYRAMOĞLU YELKEN KULÜBÜ
GUARANA
CENKER BATURAY BENETEAU FIRST 7.5 1.000 SB B  
196 DÜRÜMLE YELKEN TAKIMI
KALAMIŞ YELKEN KULÜBÜ
MEHMET DİNÇAY CHEESE 6.5 1.000 SB B  
189 JUAN VALDEZ SAILING TEAM
KARYA YELKEN
AYSU PEKSAĞ ARCHAMBAULT SURPRISE 1.000 SB B FS
197 HALIÇ SU SPORLARI KULÜBÜ - SPOR TOTO
MODA YELKEN
SEMIH PEKYÖRÜR LASER SB 20 1.000 SB B US
69 NAMOS MASS
NAMOS MASS
İRFAN AKIN ÖZSEVEN BENETAU FİRST 7.5 1.000 SB B  
199 MODUM SAFE
VARDAVELA
ÇAĞLAYAN SEVINÇER ÖZEL YAPIM 2006 1.000 SB B  

GEZGİN SINIFI
LOA: 
Tam Boy
S: Balon Deklare 
F: Katlanır Pervane
K: Hareketli Salma

ÖZEL KATEGORİLER
FS
: Kadın Yelkenci Takımı Kategorisi (Yarışa katılan ekibin %74’ünden fazlası kadın olmalı)
US: Üniversite Yelken Takımı Kategorisi (Yarışa katılan ekibin %74’ünden fazlası üniversite öğrencisi olmalı)

 

Muğla Katılım Listesi

Baş No Takım Adı Tekne Adı Kaptan Ülke Marka Model TCC
TCF
Div Özl. Kat.
4 ARÇELİK PAPİLİ DENIZ FIÇI Türkiye KER 53 1.297 IRC 0  
49 MAGIC TWELVE TEAM MAGIC TWELVE TARANOV MAXIM Russia   1.182 IRC 0  
99 PIRI REIS ÜNIVERSITESI MERSIN YELKEN AKADEMISI OYTUN ÇALIŞLAR Türkiye BOLT 37 1.162 IRC 0 US
32 ARKAS ARKAS BLUEMOON SERHAT ALTAY Türkiye MAT 12.20 1.162 IRC 0  
10 SAIL EXPERTS LAGERTHA PETR KOCHNEV Russia CLUB SWAN 42 1.158 IRC 0  
38 TEAM SPIRIT TEAM SPIRIT HALUK BUZLUK Türkiye MAT1180 1.193 IRC 0  
41 TSK SPOR GÜCÜ DHO ARİVA MURAT YAVUZCAN Türkiye MAT 1180 1.182 IRC 0  
5 PAVETRA FOX-L ALIAKSANDR RACHEUSKI Belarus X-YACHT 1.099 IRC 1  
8 ROSSKO RACER ROSSKO RACER TIMOFEY ZHBANKOV Türkiye JPK 11.80 2.35 1.091 IRC 1  
13 FENERBAHÇE DOĞUŞ YELKEN YAT TAKIMI FENERBAHÇE-1 BARIŞ KONCAGÜL Türkiye   1.11 IRC 1  
88 MSI SAILING TEAM AG ANYTHING GOES AHMET KÖROĞLU Türkiye FIRST 40 2.48 FIN6 1.077 IRC 1  
89 100 CAPTAINS BURAN ALEXEY MOSKVIN Russia J 122 E 1.088 IRC 1  
95 KOTEX GELECEK İÇIN YELKEN AÇIYORUZ YOGI BEAR AHMET MURAT TAN Türkiye HUMPHREYS 40 1.081 IRC 1 FS / US
27 BREEZE CLUB MERSIN YELKEN AKADEMISI ALEKSEI BRUNOV Russia MAT 12 1.118 IRC 1  
35 BEYMETAL TEAM LINEA ROSSA ONUR TOK Türkiye J122 2008 1.075 IRC 1  
40 KADETOV TEAM ST ANNA VLAS KADETOV Russia FARR42 1.07 IRC 1 FS
33 BAYMINERAL-HEYSAIL RACE TEAM VAGABOND HALIL ARIKAN Türkiye WAUQUIEZ CENTURION 40S 1.036 IRC 2  
11 BOGATYR BOGATYR RYTOV IGOR Russia JPK 10.80 1.047 IRC 2  
12 KUKUSIKI TOKYO VALERY IVANOV Russia BENETEAU FIRST 40 1.03 IRC 2  
30 GUNEYX-X SAILIN TEAM ARORA X BURAK ALGON Türkiye X 35 1.03 IRC 2 FS
31 LONE RAVER'S LAST DANCE LONE RAVER YAĞMUR CAN OKANAR Türkiye DUFOUR 45E PERFORMANCE 1.064 IRC 2 FS
36 ANYWAYTEAM ANYWAY SERGEY AVAKOV Russia FIRST 40 CR 2.45 1.056 IRC 2  
94 VENUS SAILING LIQUID SKY LIQUID SKY YUNUS AKÇALI Türkiye BENETEAU FIRST 40.7 2.40 1.04 IRC 2  
87 ADA SAILING TEAM ADA SAILOR ALI ÖZTÜRK Türkiye GRAND SOLEIL 37 1.015 IRC 3  
7 PLANETA X PLANETA X SERGEY SAVIN Russia X-412 1.012 IRC 3  
42 SPACE JOCKEY SPACE JOCKEY VIKTOR ZAKHAROV Russia J99 1.019 IRC 3  
22 KMH RIGGING NOX EVREN KONCAGÜL Türkiye X-YACHT 1.019 IRC 3 DH
51 MEDIAMARKT YELKEN TAKIMI MEDIAMARKT - AGENT ONUR BILGEN Türkiye MAT1010 1.03 IRC 3  
29 JACQUES PHILIPPE YELKEN TAKIMI İNFINITO ANIL BERK BAKI Türkiye MAT1010 1.024 IRC 3  
48 WINDYRACINGTEAM STORMY TUNCA ÇALIŞKAN Türkiye MOUNT GAY 31 1.022 IRC 3  
96 CYGNUS CYGNUS KAAN PARLAS Türkiye GRAND SOLEIL 40 0.995 IRC 4  
34 SAIL FAST RACING TEAM BULLET UĞUR ESEN Türkiye JEANNEAU ONE DESIGN 1.003 IRC 4  
64 M2 SAILING TEAM M2 HASAN ÇIPLAK Türkiye DEHLER 0.952 IRC 4  
98 NAVITA SAILING NAVITA BURHAN KURNE Türkiye DUFOUR 40 1.005 IRC 4  
50 TOPPER CLUB LETTLAND IGORS BUKOVSKIS Latvia FIRST 36,7 1.004 IRC 4  
19 GARA POŞET GARA POŞET TOLGA TÜFEK Türkiye   1.118 Gezin A  
21 HALIÇ SU SPORLARI KULÜBÜ QUERENCIA SEMIH PEKYÖRÜR Türkiye BENETEAU FIRST 40 1.101 Gezin A  
24 LIVE LIVE BIROL BUYRUK Türkiye BAVARIA CRUISER 46 1.12 Gezin A  
9 AIR ACT-ORION SAILING TEAM NOVA MUSTAFA EROL Türkiye HANSE 430 1.076 Gezin B  
86 HANGLOOSE FEROCIOUS HAMDI ÇAKIROĞLU Türkiye JEANNEAU SO 409 1.037 Gezin B  
39 COMPASS TEAM GAIA OKTAY ÜZÜM Türkiye BAVARİA 41S 1.081 Gezin B  
74 BLUE DREAMS BLUE DREAMS HASAN BASRI ASLAN Türkiye BAVARIA 50 VISION 1.082 Gezin B  
4 BIIDIIK SAILING TEAM BIIDIIK MEHMET MERIÇ KIRICI Türkiye DUFOUR 2800 0.894 Gezin C  
23 ASONE ASONE URCUN CANEL Türkiye ONE TONNER 0.982 Gezin C  
65 ARUNA ODTÜ ARUNA YALIM İŞLEYICI Türkiye JOHN ROBERTSON YACHTS H34 0.98 Gezin C  

 

FS: Kadın Yelkenci Takımı Kategorisi (Yarışa katılan ekibin %74’ünden fazlası kadın olmalı)
US: Üniversite Yelken Takımı Kategorisi (Yarışa katılan ekibin %74’ünden fazlası üniversite öğrencisi olmalı)
DH: İki Kişilik Yelken Takımı Kategorisi (Sadece IRC sınıflarında yarışan tekneler için geçerlidir)